Hoşgeldiniz, hemen üye olmak için TIKLAYINIZ.

AvukataSoruyorum.com | Hukuki konularda ücretsiz bilgi kaynağınız.

Hakkımızda

Avukatasoruyorum.Com hukuki konularda sıkıntı yaşayan vatandaşlarımıza sadece internet aracılığı ile önbilgi sunulması amacıyla kurulmuştur. Sitemizin herhangi bir resmi kurum, kuruluş, dernek veya hukukçu ile alakası yoktur. Tamamıyla siteye üye olan alanında uzman gönüllü avukatlarımız aracılığı ile hukuki sorularınız cevaplanmaktadır. Sitemiz hiç bir kişi, zümre ve veya meslek gurubuna çıkar sağlamak amaçlı kurulmamıştır. Sitemizde verilen cevaplar ve yapılan yorumlar üyenin kendisini bağlar.
Avukatasoruyorum.Com Site Kullanım Kuralları

Sitemize girerek uzmanlarımıza soru sorduğunuzda aşağıda bildirilen kuralları kabul etmiş sayılırsınız!
*Sitemizde sorulan tüm sorular ve cevapları 3.kişilerin görebileceği şekildedir. Sorduğunuz soruların 3. Kişiler tarafından okunma ihtimali olduğunu ve bu sebeple sorularınızı 3.kişilerin okumasından kaynaklı uğrayabileceğiniz her hangi bir duruma karşı sitemizin sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.
*Sorduğunuz sorulara uzman hukukçularımız tarafından verilen cevaplar tamamen hukuki tavsiye niteliğindedir. Bu bilgileri ve önerileri avukatınıza danışarak kullanmanız gerekmektedir. Bilgilendirme amaçlı verilen bu cevaplardan sitemizin veya uzmanlarımızın hiçbir sorumluluğu yoktur. Amaç sadece soruyu soran kişinin sorununa dair bilgilendirme yapılmasıdır.
*Hiç bir kullanıcının söz ve tavsiyesinden sitemiz sorumlu tutulamaz.
*Kişisel bilgilerinizi güvenliğiniz için lütfen hiçbir şahıs ile paylaşmayınız. Sitemize kayıt olurken verdiğiniz kişisel bilgilerde hiçbir şekilde 3.kişilerle paylaşılamaz.
*Site içerisinde sorduğunuz soruların detaylarını ve uygulama yöntemlerini lütfen bir avukat aracılığı ile uygulamaya geçiriniz. Soru cevaplarını baz alarak kişisel olarak avukatsız olarak yapacağınız işlemlerde zarara uğramanız dolayısıyla sitemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Sitemize soru sorarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.
*Sitemiz hiç bir zümre ve veya meslek gurubuna çıkar sağlamak amaçlı kurulmamış olup sorularınıza yanıt veren avukatlar ile vekalet ilişkisine girmenizden sitemiz sorumlu tutulamaz..


Marka tescil ve patent konularında yardımcı olan markatescilsepeti.com internet sitesine teşekkürlerimizi sunarız.
Bir soru sor:
Tüm hakları saklıdır. 2014 © avukatasoruyorum.com | Avukara Soru Sor | Hukuki Soru Cevap Platformu
...