Hoşgeldiniz, hemen üye olmak için TIKLAYINIZ.

AvukataSoruyorum.com | Hukuki konularda ücretsiz bilgi kaynağınız.

Güncel borc bilgisi avukat tarafından verilmiyor.

Mrb. Bir borctan dolayı adıma icra dosyası var. bu dosyaya gecfmi aylarda avukat hesabına elden yaklasık olarak 1200-1300 TL Kadar avukatın hesabına ödeme yaptım. Şimdi ise bu dosyaya olan borcum maasımdan 4/1 oranında kesıntı yapılarak odenıyor. Yapılan kesintiler ve elden odemeler ıle bırlıkte borcumun buyuk bır kısmını odedim. Avukat maasımdan 4/1 oranında kesıntı almasına ragmen maas hesabıma borc toplamı kadar blokle koydurmustu ramazan bayramı oncesı ve bende gereklı yasal haklarımı başlattım ve suç duyurusunda bulundum.
Borcumun tamamını odemek için avukatlık brosu ıle ırtıbata gectım guncel borc bılgılerımı ıstedım. Ancak gondermedıler. Bunun uzerıne ılgılı avukatlık burosuna yazılı dılekce seklınde muracatta bullundum ama yıne guncel borc bılgılerımı yollamadılar.
Ben bu durumda ne yapabılırım gerek sozlu gerek yazılı bıldırımlerım var ama guncel borcumu soylemıyolara. benım hesabıma gore Ağustos 2018 ayındakı maas kesıntımden sonra kalan vborcum yajklasık 300-400 tl kadar bunu odemek ıstıyorum dosyayı kapamak ıcın bır turlu guncel borcu yollamıyolar. bu konuda nasıl bır yol ızlemeleıyım
9, Ağustos, 2018 f.anak (2,320 puan) tarafından soruldu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Tüm hakları saklıdır. 2014 © avukatasoruyorum.com | Avukara Soru Sor | Hukuki Soru Cevap Platformu
...